Nejúspěšnější sportovec roku 2017

Sportovní sdružení Tachovska každoročně vyhlašuje anketu "Nejúspěšnější sportovec, trenér a kolektiv okresu Tachov".

Slavnostní večer s vyhlášením nejúspěšnějších sportovců se uskutečnil ve čtvrtek 1. února 2018 v prostorách společenského sálu Mže v Tachově.
Z návrhů, které organizátoři akce přijali, byli k ocenění vybrání tito sportovci a trenéři:

KATEGORIE – KOLEKTIV MLÁDEŽ
HC Tachov - mladší žáci lední hokej
HC Tachov - dorostenci lední hokej
TJ Baník Stříbro - starší žáci atletika
TJ Baník Stříbro - starší žákyně atletika
TJ Slavoj Tachov - přípravka florbal
TJ Slavoj Tachov - elévové florbal
TJ Baník Stříbro - starší a mladší žáci nohejbal
FK Tachov - mladší žáci fotbal

KATEGORIE – JEDNOTLIVEC MLÁDEŽ
Jakub Davidík (2002), atletika, TJ Baník Stříbro
Klára Sobotková (2002), atletika, TJ Baník Stříbro
Veronika Třísková (2002), atletika, TJ Baník Stříbro
Lukáš Hudler (2004), kickbox, EH Security Kick-box gym
Alena Petrová (2001), kickbox, EH Security Kick-box gym
Denisa Katonová (2007), plavání, Plavecký klub Tachov
David Kratochvíl (2007), plavání, Plavecký klub Tachov + šachy, Šachový klub Tachov
Sibyla Řezníčková (2008), šachy, Šachový klub Tachov
Iva Gallerachová (2007), stolní tenis, TJ Sokol Bor
Dominik Kučeřík (2006), motokros, Stříbro
Bohuslav Pírka (2000), zápas, Zápas Stříbro
Marek Matúš (2002), zápas, Zápas Stříbro
Karolína Strapková (2005), lukostřelba, Lukostřelci Českého lesa
Kristýna Mužíková (2006), lukostřelba, Lukostřelci Českého lesa
Jakub Tutsch (2004), lukostřelba, Lukostřelecký klub Tachov
Tereza Jakubcová (2003), jezdectví, Jezdecký klub Tachov

ZVLÁŠTNÍ KATEGORIE – KRAJÁNEK ROKU 2017
Karolina Šperlová (2006), snowboardcross, Snowbeasts

KATEGORIE – TRENÉR
Miroslav Klapáč, lední hokej, HC Tachov
Petr Orság, plavání, Plavecký klub Tachov
Vladislav Klouda, florbal, TJ Slavoj Tachov
Petr Tolar a Miroslav Nozar, nohejbal, TJ Baník Stříbro

KATEGORIE – KOLEKTIV DOSPĚLÍ
TJ Sokol Bor - muži stolní tenis
TJ Baník Stříbro - ženy atletika
FK Tachov - muži fotbal

KATEGORIE – MASTERS
Jaroslav Hrčka (1955), stolní tenis, TJ Sokol Bor

KATEGORIE – JEDNOTLIVEC DOSPĚLÍ
Ladislav Hudler (1971), kickbox, EH Security Kick-box gym
Roman Dráždil (1976), stolní tenis, TJ Sokol Bor
Zdeněk Ruda (1974), lukostřelba, Lukostřelci Českého lesa

KATEGORIE – SPORTOVNÍ HVĚZDA TACHOVSKÉHO DENÍKU
Dominik Kučeřík (2006), motokros, Stříbro

 

 

© 2014 sporttachov.cz, realizaci a provoz zajišťuje KETNET s.r.o. (www stránky, internetové obchody, webové prezentace). Provozováno a hostováno na redakčním systému MODEli:na (www.cms-modelina.cz). Veškerý obsah je majetkem sporttachov.cz, jakékoliv kopírování a šíření obsahu webu je bez předchozí domluvy přísně zakázáno.

V případě potřeby se na nás obraťte prostřednictvím emailu: info@sporttachov.cz nebo telefonu: +420 777 555 666