Nejúspěšnější sportovec roku 2016

Sportovní sdružení Tachovska každoročně vyhlašuje anketu "Nejúspěšnější sportovec, trenér a kolektiv okresu Tachov".

Slavnostní večer s vyhlášením nejúspěšnějších sportovců se uskutečnil ve čtvrtek 2. února 2017 v 18.00 hodin v prostorách zámku v Boru.
Z návrhů, které organizátoři akce přijali, byli k ocenění vybrání tito sportovci a trenéři:

KATEGORIE – KOLEKTIV MLÁDEŽ
HC Tachov - mladší žáci lední hokej
TJ Baník Stříbro - starší žákyně a žáci atletika
TJ Slavoj Tachov - přípravka a elévové florbal
TJ Baník Stříbro - mladší žáci nohejbal
FK Tachov - mladší žáci fotbal
SDH Tachov - mladí hasiči požární sport

KATEGORIE – JEDNOTLIVEC MLÁDEŽ
Štěpán Trávníček (2003), atletika, TJ Baník Stříbro
Adam Matulka (2001), atletika, TJ Baník Stříbro
Marek Vyšín (2001), atletika, TJ Baník Stříbro
Kamila Všetičková (2000), atletika, TJ Baník Stříbro
Jakub Davidík (2002), atletika, TJ Baník Stříbro
Lukáš Hudler (2004), kickbox, EH Security gym
Denisa Katonová (2007), plavání, Plavecký klub Tachov
David Kratochvíl (2007), plavání, Plavecký klub Tachov
Daniel Krivda (2004), stolní tenis, TJ Sokol Bor
Dominik Kučeřík (2006), motokros, Stříbro
Matěj Ludvík (2003), sportovní střelba, SSK Staré Sedlo
Bohuslav Pírka (2000), zápas, Zápas Stříbro
Pavel Gaszczyk (2005), nohejbal, TJ Baník Stříbro
Lukáš Tolar (2005), nohejbal, TJ Baník Stříbro
Lukáš Obeda (2004), lukostřelba, Lukostřelci Českého lesa

ZVLÁŠTNÍ KATEGORIE – KRAJÁNEK ROKU 2016
Karolina Šperlová (2006), snowboardcross, Snowbeasts

KATEGORIE – TRENÉR
Marek Brzobohatý, lední hokej, HC Tachov
Ladislav Hudler, kickbox, EH Security gym
Rudolf Hutta, plavání Plavecký klub Tachov
Luděk Eidelpes, házená, TJ Slavoj Tachov
Vladimír Balý, florbal, TJ Slavoj Tachov
Martin Volka, požární sport, SDH Tachov
Petr Tolar a Miroslav Nozar, nohejbal, TJ Baník Stříbro
Jana Kolihová a Zbyněk Jareš, lukostřelba, Lukostřelci Českého lesa

KATEGORIE – KOLEKTIV DOSPĚLÍ
HC Tachov - ženy lední hokej
HC Tachov - muži lední hokej
TJ Slavoj Tachov - ženy házená
TJ Sokol Bor - muži stolní tenis
FK Tachov - muži fotbal

KATEGORIE – MASTERS
Vítězslav Langr (1952), lukostřelba, Lukostřelci Českého lesa

KATEGORIE – JEDNOTLIVEC DOSPĚLÍ
Veronika Matulková (1995), atletika, TJ Baník Stříbro
Denisa Vávrová (1998), atletika, TJ Baník Stříbro
Roman Belopotočan (1976), stolní tenis, TJ Sokol Bor
Zdeněk Ruda (1974), lukostřelba, Lukostřelci Českého lesa

KATEGORIE – SPORTOVNÍ HVĚZDA TACHOVSKÉHO DENÍKU
Dominik Kučeřík (2006), motokros, Stříbro

© 2014 sporttachov.cz, realizaci a provoz zajišťuje KETNET s.r.o. (www stránky, internetové obchody, webové prezentace). Provozováno a hostováno na redakčním systému MODEli:na (www.cms-modelina.cz). Veškerý obsah je majetkem sporttachov.cz, jakékoliv kopírování a šíření obsahu webu je bez předchozí domluvy přísně zakázáno.

V případě potřeby se na nás obraťte prostřednictvím emailu: info@sporttachov.cz nebo telefonu: +420 777 555 666