Nejúspěšnější sportovec roku 2015

Sportovní sdružení Tachovska každoročně vyhlašuje anketu "Nejúspěšnější sportovec, trenér a kolektiv okresu Tachov".

Slavnostní večer s vyhlášením nejúspěšnějších sportovců se uskutečnil ve středu 3. února 2016 v 18.00 hodin v kulturním domě ve Stříbře.

Z návrhů, které organizátoři akce přijali, byli k ocenění vybrání tito sportovci a trenéři:

KATEGORIE – KOLEKTIV MLÁDEŽ
TJ Slavoj Tachov - žáci U-15 - basketbal
TJ Baník Stříbro - mladší žáci - atletika
TJ Baník Stříbro - starší žákyně - atletika
TJ Baník Stříbro - mladší žáci - nohejbal
Buldoci Stříbro - starší žáci - hokejbal
Zápas Stříbro - mládež
SDH Planá - mladí hasiči - požární sport
SDH Tachov - mladí hasiči - požární sport

KATEGORIE – JEDNOTLIVEC MLÁDEŽ
Lukáš Sponner (2000), lukostřelba, Lukostřelecký klub Tachov
Zdenek Šnejd (2003), lukostřelba, Lukostřelecký klub Tachov
Lukáš Hudler (2004), kickbox, EH Security gym
Barbora Nováková (2006), šachy, Šachový klub Tachov
Sibyla Řezníčková (2008), šachy, Šachový klub Tachov
Bohuslav Pírka (2000), zápas, Zápas Stříbro
Jakub Nikitinský (2002), zápas, Zápas Stříbro
Dominik Kučeřík (2006), motokros, Stříbro
Kamila Všetičková (2000), atletika, TJ Baník Stříbro
Jiří Sedlák (1999), atletika, TJ Baník Stříbro
Denisa Vávrová (1998), atletika, TJ Baník Stříbro
Jakub Davidík (2002), atletika, TJ Baník Stříbro
Radek Andrle (2002), atletika, TJ Baník Stříbro
Štěpán Trávníček (2003), atletika, TJ Baník Stříbro
Veronika Třísková (2002), atletika, TJ Baník Stříbro
Matěj Berdis (1998), atletika, TJ ZP Halma ÚSP Zbůch

KATEGORIE – TRENÉR
Kristýna Kovářová, basketbal, TJ Slavoj Tachov
Michael Janda a Tomáš Adam, zápas, Zápas Stříbro
Veronika Matulková, atletika, TJ Baník Stříbro
Jan Krabec, atletika, TJ Baník Stříbro
Aleš Jakl, Šachový klub Tachov
Petr Tolar a Miroslav Nozar, nohejbal, TJ Baník Stříbro
Ladislav Hudler, kickbox, EH Security gym

KATEGORIE – KOLEKTIV DOSPĚLÝCH
SDH Planá
TJ Baník Stříbro - muži A - kopaná
TJ Baník Stříbro Klokani - kuželky

KATEGORIE – JEDNOTLIVEC DOSPĚLÝCH (senioři nad 50 let)
Václav Šůcha (1946), atletika, Sdružení vytrvalců Stříbro
Vladimír Tolar (1940), atletika, Sdružení vytrvalců Stříbro

KATEGORIE – JEDNOTLIVEC DOSPĚLÝCH
Lucie Davidová (1994), atletika, TJ Baník Stříbro
Tomáš Jaša (1992), atletika, TJ Baník Stříbro
Lukáš Adam (1995), zápas - volný styl, Zápas Stříbro
Jan Adam (1990), zápas - volný styl, Zápas Stříbro

© 2014 sporttachov.cz, realizaci a provoz zajišťuje KETNET s.r.o. (www stránky, internetové obchody, webové prezentace). Provozováno a hostováno na redakčním systému MODEli:na (www.cms-modelina.cz). Veškerý obsah je majetkem sporttachov.cz, jakékoliv kopírování a šíření obsahu webu je bez předchozí domluvy přísně zakázáno.

V případě potřeby se na nás obraťte prostřednictvím emailu: info@sporttachov.cz nebo telefonu: +420 777 555 666